Американський викладач Грегорі Равер-Лампман прочитав лекцію для майбутніх журналістів

18 травня 2021 р. на факультеті філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася лекція американського викладача Грегорі Равера-Лампмана, який є стипендіатом програми Державного департаменту США (English Language Fellow Program) і з листопада 2020 р. проводить онлайн-заняття з англійської мови для студентів українського й іноземного відділень факультету. Цього разу лектор поспілкувався з майбутніми журналістами і викладачами профільної кафедри.

Пан Равер-Лампман, котрий має досвід роботи в медіа, розповів про тенденції, які спостерігаються в американській журналістиці, та продемонстрував наочні приклади того, як відбувається порушення професійних стандартів заради отримання прибутків і утримання цільової аудиторії. Присутні на лекції обговорили питання, як донести правдиву інформацію до аудиторії, дотримавшись балансу і розмежовуючи факти й думки. Зі свого боку короленківці розповіли про стан і перспективи журналістської освіти та практичної журналістики, яка має значний потенціал розвитку й захопливе майбутнє.

«Лекція була цікавою і безсумнівно важливою, адже стандарти журналістики – це те, що буде актуальним завжди. Особисто я дякую за таку можливість, а тим більше, прослухавши матеріал англійською, мені вдалось ще вдосконалити свої мовні навички», – поділилася враженнями студентка 4 курсу факультету філології та журналістики Валерія Крупченко.

Лекцію для студентів-журналістів організували завідувачка кафедри англійської та німецької філології Марина Зуєнко і завідувачка кафедри журналістики Світлана Семенко.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий