Стартував VІI конкурс есеїв на патріотичну тематику «Україна – це ми»

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка запрошує студентів закладів вищої освіти Полтави й області до участі у VІI конкурсі есеїв на патріотичну тематику «Україна – це ми». Захід, який модерує кафедра журналістики, приурочений до Дня захисника України та 30-річчя Незалежності України. Результати конкурсу оприлюднять 13 жовтня 2021 р. Роботи переможців опублікують у газеті «Університетський час».

Тематика творів:

– «Україна на шляху до свободи»;

– «Герої серед нас»;

– «Прапор України – більше, ніж символ»;

– «Захисниці Вітчизни: не мужні, а хоробрі»;

– «Волонтери – люди доброї волі».

Для участі в конкурсі просимо до 8 жовтня 2021 р. включно надіслати роботи й заявки (окремими файлами) в електронному варіанті на адресу: kaf_zhurnalist@ukr.net (із приміткою у темі повідомлення «Конкурс есеїв»).

Форма заявки:

– тема роботи;

– прізвище, ім’я та по батькові (повністю);

– місце навчання (група, факультет, навчальний заклад);

– контактний телефон;

– електронна адреса.

Вимоги до оформлення роботи:

– формат – DOC або RTF, шрифт – Times New Roman, кегль – 14, інтервал – 1,5, сторінки не нумеруються, слова без переносів;

– ім’я і прізвище автора оформити за зразком: Віра Даниленко (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка) у правому верхньому кутку;

– тема роботи ПРОПИСНИМИ літерами;

– обсяг роботи – до трьох сторінок;

– мова творів – українська.

Контакти: кафедра журналістики, каб. 302, вул. Остроградського, 2, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, доцент Сергій Шебеліст, shebelist@ukr.net.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий