Результати XI Конкурсу «Допис у газету»

До Дня журналіста України (6 червня) кафедра журналістики ПНПУ традиційно оголошує результати Регіонального конкурсу творчих учнівських робіт «Допис у газету». Профорієнтаційний потенціал заходу зорієнтований на апробацію медійних компетентностей майбутніх журналістів. Цьогоріч оргкомітет отримав 40 проєктів від учнів навчальних закладів різних типів, а також медіаосвітніх та журналістських гуртків з Полтави, Кременчука, Кобеляк, Лубен, Зінькова, Семенівки, Котельви та Решетилівського району.

Перше місце в конкурсі посіла Софія Старіченко (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4)

Друге – Леся Вербич (Комунальний заклад «Полтавський обласний науковий  ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради») та Ксенія Бражник (Полтавська гімназія №17)

Третє – Анастасія Дрозд (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді Зразковий художній колектив гурток літератури та публіцистики «Діалог»), Мая Розиєва (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток літератури та публіцистики «Діалог») та Катерина Мазничко (Федіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Спеціальні номінації, які є традиційними для конкурсу «Допис у газету», у 2020 році розподілені так:

«Світ сучасних технологій» – Дар’я Журавель (Кобеляцький будинок дитячої та юнацької творчості імені М. А. Касьяна, гурток «Журналістика»), Аліна Колісник (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст») та Анна Зарудська (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст»)

«Культурологічна журналістика» – Дар’я Піскун (Полтавська гімназія №17)

«Професійні стандарти» – Єлизавета Карпенко (Кобеляцький будинок дитячої та юнацької творчості імені М. А. Касьяна, гурток «Журналістика»)

«Залишайся вдома – врятуй Україну!» – Оксана Гирич (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості, Творче об’єднання (гурток) «Клуб юних кореспондентів») та Анастасія Мартяш (Полтавська гімназія № 17)

«Активна громадянська позиція» – Артур Шамота (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст»), Марина Симоненко  (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4) та Артем Вахній (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст»)

«Я – уважний читач» – Сергій Пасічко (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст»)

«Екологічна журналістика» – Марія Рябченко (Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3)

«Пензликом слова: яскравість опису» – Милана Альошина (Полтавська гімназія №17)

«Критичне мислення – запорука цікавого життя» – Олеся Бредун (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст»)

«Уважне око, гостре перо: актуальність тематики» – Богдана Гречана (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст») та Влад Косенко (Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області)

«Молодь і світ: роздуми про значуще» – Юлія Василець (Комунальний заклад «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради) та Катерина Владімірова (Полтавська гімназія №17)

«За популяризацію медіаосвіти» – Світлана Луста  (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст») та Ярослава Милка (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст»)

«Погляд покоління Z» – Валерія Вдовченко  (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст»)

«Мистецькі вершини» – Анастасія Бадула, Анастасія Дрозд (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток літератури та публіцистики «Діалог»)

«Соціальна проблематика» – Вікторія Майстренко (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток літератури та публіцистики «Діалог»)

«Виклик сьогодення» – Анастасія Мушук (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст», учениця Полтавської гімназії № 6)

«Грані особистості»  – Тетяна Пасько (Семенівський навчально-виховний комплекс № 1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області)

«Вічні сюжети» – Марія Сорочинська (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст», учениця Полтавського ліцею № 1)

«Крок до мрії» – Поліна Ткаченко (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, зразковий художній колектив гурток літератури та публіцистики «Діалог»).

Віднедавна оргкомітет конкурсу приймає до участі в конкурсі відеороботи. У 2020 році номінації у категорії «Відеопроєкти» отримали таких адресатів: 

«Національні традиції – моя унікальність» – Максим Білаш за відеопроєкт «Великодня історія» (Кобеляцький будинок дитячої та юнацької творчості імені М. А. Касьяна, гурток «Журналістика»)

«Урбаністична проблематика» – Зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді за колективний відеопроєкт «Закинуті легенди мого міста»

«Аудіовізуальна образність» Ілля Шадуро за відеопроєкт «Мої Лубни» (Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3)

«Людина. Мрія. Успіх»Аліна Ляшко за відеопроєкт «Люди, які мене оточують» (Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6)

Оргкомітет конкурсу «Допис у газету» висловлює подяку учителям-консультантам за підготовку учнів та допомогу у створені творчих проєктів. Тексти переможців традиційно будуть опубліковані в публіцистичному альманасі «Допис у газету» (електронна версія – http://kafjournalistik.com.ua/?page_id=1018), а відеороботи – розміщені на сайті кафедри журналістики – http://kafjournalistik.com.ua/?page_id=2012.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.